Marketing

کار با آژانس دیجیتال – قسمت 1

اما بعد همه چیز تغییر کرد. این نیز تدریجی بود ، بنابراین مردم را سر و صدا کرد و آنها را از سر مراقبت خارج کرد. شبکه جهانی وب شروع به جلب توجه کرد و بودجه های بازاریابی مشاغل کوچک شروع به تنوع بخشیدن و اختصاص بخشی از گزینه های تبلیغات آنلاین می کنند. آنها هنوز هم خرید بسیار خوبی با “کتاب” صرف کردند ، بیشتر به این دلیل که وب با وجود این یک کانال بازاریابی نوپا است و فرصت ها محدود بود. بنابراین فروشندگان YP همچنان سفارش می گرفتند و به درآمدزایی خود ادامه می دادند. کمی کمتر اعطا می شود اما هنوز درآمد خوبی دارد. بنابراین ، اگرچه همه می دانستند که وب کمی در حال افزایش است ، اما آنها آرام بودند. چند راهنمای جدید برای کمک به برجسته شدن تبلیغات YP ارائه داده است. آنها وب سایتی را برای افزایش فرصت های تبلیغاتی منتشر کردند و تلاش کردند تا پیشرفت کنند. آنها فقط خیلی آهسته به آن رسیدند.

از این گذشته ، همه چیز درمورد افرادی است که محصولات را به درستی  تولید تیزر تبلیغاتی به دوستان و آشنایان خود می فروشند (یا توصیه می کنند). افرادی که به آنها ایمان دارند.

هنگامی که سیستم ها و فناوری خود را تحت فشار قرار می دهید تا سریعتر و بهتر برای شما کار کنند ، کوچکترین اشکال فنی می تواند اثر آژانس بازاریابی دیجیتال را در عملکرد شما بیش از حد منطقی داشته باشد. برنامه رژیم غذایی که شما در حال تلاش برای “بیشتر ، سریع تر و بهتر” در مکان نهایی هستید.

برنامه SEO وب سایت ، وبلاگ ، صفحات فیس بوک و توییتر شما را به سمت صفحه اول کلمات کلیدی انتخاب شده سوق می دهد. تولیدات تیزر تبلیغاتی گزارش های گسترده شما رسانه های جمعی باعث می شوند تا ترافیک هزینه شود. تبلیغات بنر هدفمند با خریداران بازار ارتباط برقرار می کند و آنها را به صفحات وب ویژه فرود می آورد. پیام های متنی این رویدادهای خاص را تبلیغ می کنند.

آنها می توانند چندین مشتری مختلف داشته باشند که ممکن است با آنها کار کنند. هر شرکتی چیزی متفاوت برای ارائه به مشتریان خود دارد. بسیاری از محصولات و خدمات معمولاً بی شمار فروخته می شوند.

خطر این افسانه مدیر اینستاگرام این است که باعث می شود بازاریاب های اینترنتی باور کنند که می توانند بدون انجام بازاریابی یا مبادله زیاد موفق شوند. آنها فکر می کنند محصول یا خدمات آنها به قدری خاص است که این نوع مشتری ها به طور خودکار انبوهی از مشتریانی را که پرداخت می کنند تولید می کنند. متأسفانه ، اینطور اتفاق نمی افتد.

افرادی که از طریق آژانس هایی مانند Blend ، Getty ، Corbis ، Kimball Stock مجوز دریافت می کنند در حالی که به عنوان این نوع علامت گذاری شده اند. وقتی کسی به یک تصویر علاقه مند است می تواند به راحتی ببیند که در آن تصویر مجوز گرفته است ، باید از طریق من یا از طریق یکی از آژانس های نمایندگی من باشد. من بر افزایش فروش سهام آژانس موجود خود از طریق قرار گرفتن در معرض اضافی ایجاد شده توسط وب سایت من حساب می کنم.

اگر دوست مشتری خود باشید و آنچه را برای او مناسب است انجام دهید ، می توانید با اطمینان بدانید که آنچه در اطراف شما رخ می دهد قطعاً به همان اندازه خواهد بود.

Similar Posts